İZMİR AMERİKAN SERVİS BASKI

 

İZMİR AMERİKAN SERVİS BASKI 

İzmir başta olmak üzere tüm Türkiye` ve yurtdışına amerikan servis baskı çalışmaları yapmaktayız.

Genel olarak A4 - A3 ve istenilen ebatlarda amerikan servis baskıları yapılmaktadır. 90gr. - 115gr. - Craft amerikan servis, Kuşe amerikan servis, 1.Hamur Kağıt Amerikan servis baskı çalışmalarımız için bizlerle iletişim kurarak amerikan servis tasarımı ve baskıları ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

Baskı renkli ve tek yönlüdür. Amerikan servisin Ölçüsü 35x50 cm kağıt şeklinde olabilmektedir. Genellikle restaurantlarda masanın üzerinde servis yapılırken konulan çeşitli tanıtım-reklam içeren kağıt türüdür.

ÖRNEK ÇALIŞMALARIMIZ İÇİN TIKLAYINIZ

 

Etiketler;

izmir broşür baskı, izmir amerikan servis baskı, izmir kartvizit baskı, izmir de amerikan servis, konak matbaa, buca matbaa, bostanlı matbaa, bornova matbaa, izmir de matbaa, amerikan servis nedir, amerikan servis ölçüleri, kemeraltı matbaa, amerikan servis baskı fiyatları, izmir amerikan servis tasarımı, amerikanservis, İZMİRAMERİKANSERVİS, AMERİKANSERVİSFİYATLARI, İZMİR, BODRUMAMERİKANSERVİS, BASKILIAMERİKANSERVİS, AMERİKANSERVİSMENÜ, AMERİKANSERVİSMATBAA, KUŞEAMERİKANSERVİS, KRAFTAMERİKANSERVİS, 1000ADETAMERİKANSERVİS